fbpx

EMSLIM

EmSLIM Nedir?
30 dakika süren bir seansta, kaslarınızı 20.000 kez çalıştıran EmSLIM, vücudunuzda yoğun bir egzersiz etkisi oluşturur. Bu egzersiz inaktif egzersiz olarak adlandırılıp, vücudunuzda yağ yakımını ve kas gelişimini sağlar. Yatma pozisyonunda uygulanan bir tedavidir.

Neden EmSLIM?
EmSLIM üzerine yapılan klinik araştırmalar uygulamanın kas kütlesini % 18’e kadar arttırdığını ve %21’e kadar yağ kaybını sağladığını göstermiştir. Önceden ayarlanmış parametler ile kasları harekete geçiren uygulama kasları yoğun bir biçimde çalıştırır. Çalışan kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur. Genel sağlık problemi olmayan her kadın ve erkeğe uygulanabilir. 4-8 seans arası istenilen etki gözlemlenir ve tedavi tamamlanır. Daha verimli bir tedavi için seanslar 3-4 gün arayla yapılmalıdır. Uygulama sonrası günlük hayata rahatlıkla geri dönülebilir.

EmSLIM Kimler İçindir?
Bölgesel fazla yağlarından kurtulmak isteyenler
Bölgesel kas oluşumu isteyenler
Fazlalıkları az ancak fit bir görünüm elde etmek isteyenler
Karnını veya poposunu şekillendirmek isteyenler
EmSLIM Hangi Bölgelere Uygulanır?
Karın Bölgesi
Popo Bölgesi- Popo Kaldırma
Bel Bölgesi
Kol Bölgesi
Bacak Bölgesi
Basenler
Omuz Ve Sırt Bölgesi
EmSLIM Sırasında Veya Sonrasında Ağrı Hissedilir Mi?
İşlem sırasında veya sonrasında herhangi bir ağrı hissi oluşmaz. Yoğun bir egzersiz yapmış hissi uyandırır. Ancak yorgunluk hissi oluşumunu sağlayan laktik asit vücuttan uzaklaştırıldığından, egzersiz sonrası oluşan kas ağrıları EmSLIM’de görülmez.

 

Zeus Slim Nedir?

Zayıf olmasına rağmen bazı bölgesel yağlanmalardan şikayetçi olan pek çok kişi vardır. Bunun için ameliyat ve liposaction gibi yöntemlere yönelen insanları görmek de mümkün. Zeus Slim işlemi ise ortaya çıkmasından sonra hızla popülerlik kazanan ve tercih edilen bir bölgesel zayıflama türü olmuştur. Zeus Slim Zeus Slim işlemi ile vücuttaki istenmeyen bölgesel yağlar kontrollü bir şekilde yakılır. Zeus Slim işlemi sırasında yüksek frekanslı ses dalgaları vücuda verilerek derinin 3 mm altına kadar etki eder. Bu yöntem uygulanarak yağların yakılması sağlanır.

Kol, bacak, göbek, sırt, basen başta olmak üzere tüm vücut bölgeleri için kullanılabilir. Cihaz biri küçük biri büyük olmak üzere iki başlığa sahiptir. Küçük başlık gıdı ve yüz inceltme işleminde kullanılır. Büyük başlık ise sırt, basen, kol, göbek ve bacak bölgelerinde yapılan işlemlerde kullanılır.

 

Zeus Slim Zayıflatır Mı?

Zeus Slim işlemi uygulandıktan sonra etkisi ilk seanstan sonra bile net bir şekilde hissedilebilir. Kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmekle birlikte Zeus Slim işleminin tek bir seansı 2 ile 15 cm arasında incelme sağlayabilir.

Ücretsiz Analiz İçin Arayın
Zeus Pendik Güzellik Salonu
Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, Zeus Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?