fbpx

Zeus Slim Nedir?

Zayıf olmasına rağmen bazı bölgesel yağlanmalardan şikayetçi olan pek çok kişi vardır. Bunun için ameliyat ve liposaction gibi yöntemlere yönelen insanları görmek de mümkün. Zeus Slim  işlemi ise ortaya çıkmasından sonra hızla popülerlik kazanan ve tercih edilen bir bölgesel zayıflama türü olmuştur. Zeus Slim Zeus Slim  işlemi ile vücuttaki istenmeyen bölgesel yağlar kontrollü bir şekilde yakılır. Zeus Slim  işlemi sırasında yüksek frekanslı ses dalgaları vücuda verilerek derinin 3 mm altına kadar etki eder. Bu yöntem uygulanarak yağların yakılması sağlanır.

Kol, bacak, göbek, sırt, basen başta olmak üzere tüm vücut bölgeleri için kullanılabilir. Cihaz biri küçük biri büyük olmak üzere iki başlığa sahiptir. Küçük başlık gıdı ve yüz inceltme işleminde kullanılır. Büyük başlık ise sırt, basen, kol, göbek ve bacak bölgelerinde yapılan işlemlerde kullanılır.

Zeus Slim  Zayıflatır Mı?

Zeus Slim  işlemi uygulandıktan sonra etkisi ilk seanstan sonra bile net bir şekilde hissedilebilir. Kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmekle birlikte Zeus Slim işleminin tek bir seansı 2 ile 15 cm arasında incelme sağlayabilir.

Zeus Slim  Avantajları Nelerdir?

Bölgesel zayıflamak normal kilo verme işlemine göre daha zordur. Bu nedenle çoğu kişi dış yardıma başvurmak ister ve dış yardım almayı tercih eder. Ancak bazı kişiler liposuction yaptırmak veya cerrahi müdahale yaptırmak istemez. Bu durumdaki kişiler için Zeus Slim  işlemi mükemmel seçimdir. Tüm uğraşlarına rağmen bölgesel yağlarından kurtulamayan kişiler için de yine doğru seçimdir. Zeus Slim  işlemi ile sağlıklı ve orantılı şekilde kilo verip bölgesel yağlardan kurtulmak mümkündür. Ayrıca Zeus Slim  işleminin sonucu seans sonrasında hemen belli olmaktadır. Bu nedenle özellikle hızlı bir sonuç görmek isteyenler için birebirdir. Yağ yakıp inceltmenin yanında vücutta sıkılaşma sağlaması da çok önemlidir.

Zeus Slim  İşlemi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zeus Slim  işleminden sonrası veya öncesi olsun sadece işlemin yapılmasına güvenerek hareket edilmemelidir. Zeus Slim  işlemi mutlaka spor ve düzenli beslenme ile desteklenmelidir. Çünkü kilo verme olsun, vücut şekillendirme olsun hepsinin en sağlıklısı düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile olacaktır. Bu şekilde kişi istenilen en iyi sonucu alabilecektir.

Zeus Slim  Kalıcı Zayıflama Sağlar Mı?

Zeus Slim masajı kalıcı zayıflama sağlayabilir. Ancak kişi Zeus Slimden sonra sağlıksız alışkanlıklara geri dönerse, beslenmesine dikkat etmezse, sporunu yapmazsa formunu koruyamayacaktır. Formu korumanın asıl yolu kişiden geçer. Dış etkiler sadece bir yardımdır. Bu nedenle düzenli spor ve sağlıklı beslenmeye her zaman dikkat edilmelidir.

Zeus Slim  Nasıl Uygulanır?

Radyo frekans dalgaları cihazla vücuda verilir. Bu yüksek frekanslı ses dalgaları derinin 3 mm altına kadar etki ederek yağ çeperlerini küçültür ve mesanede toplanmasını sağlar. Günlük 2 L ile 2,5 L arasındaki su tüketimi ile bu küçültülmüş yağ çeperleri vücuttan atılır.

Tek bölge için seans aralığı 5 gündür. İki ya da üç farklı bölge için seans aralığı 3 gündür. Zeus Slim  işlemi sırasında hiçbir ağrı sızı yaşanmaz. İşlemden hemen sonra günlük hayata devam edilebilir.

Bacak bölgesine uygulanırken önce ölçü alınır ve bacak üst bacak, orta bacak, alt bacak olarak üçe ayrılır. İşlem öncesi kayıt edilen ölçüler işlem sonrasında olanla karşılaştırılabilir. Basen bölgesinde tek bir noktadan ölçü alınır. Kalçanın bittiği noktadan yani tam ortadan ölçü alınır. Karın bölgesinde 5 ile 7 cm aralıklı olacak şekilde dört ayrı ölçü noktadan alınır. Kol bölgesinde yedişer cm aralık olacak şekilde dirsekten itibaren ölçü alınır. Bu kısımda da üç ayrı noktadan ölçü alınır. Sırt bölgesinde ölçü alımı yoktur. Bu bölge için fotoğraf çekimi yapılır ve öncesi ile sonrası karşılaştırılır. Yüz ve gıdı bölgesinde de ölçü alımı yoktur. Yine sırt bölgesinde olduğu gibi fotoğraf çekimi yapılarak öncesi ile sonrası karşılaştırılır. Bu sayede işlemin ne kadar etkili olduğu görülmüş olur.

Zeus Slim  Kimler Yaptırabilir?

Zeus Slim regl dönemindeyken yapılmaz. Bu dönemde vücut zaten ödeme sahip olduğu için etkili olmaz. Kalp rahatsızlığı olan, kalbinde pil olan kişilere yapılamaz. Hamilelik döneminde olan kadınlara yapılmaz. İşlem yapılacak bölgede metal protez olanlar da yaptıramaz. Emziren anneler yaptıramaz. Karaciğer ve böbrek hastalığı olanlar yaptıramaz. Tansiyon hastaları yaptıramaz. Kan dolaşımı bozukluğu olanlar yaptıramaz. Bunun dışında herkes yaptırabilmektedir.

Ücretsiz Analiz İçin Arayın
Zeus Pendik Güzellik Salonu
Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, Zeus Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?